Rowerowy Rajd Wąskotorówki już za nami

W dniu 17 maja zorganizowaliśmy Rowerowy Rajd Wąskotorówki.
Grupy rowerzystów wyruszyły z Koronowa i Bydgoszczy po to by spotkać się w Morzewcu na pikniku. Na metę dotarło 17 cyklistów z Koronowa i prawie 50 z Bydgoszczy, Po rejestracji uczestników wszyscy uraczyli się grilowanymi kiełbaskami. Następnie poprosiliśmy o zgłoszenie pięcioosobowych ekip do konkurencji sprawnościowych. Zgłosiło się 5 zespołów, Również nasze stowarzyszenia wystawiły ekipy, które startowały poza konkursem. Po zaciętej walce zwyciężyła ekipa Maszynistów. Drugie miejsce zajęli Leniwce, trzecie Kocury a następne Koronowianki i Konduktorzy. Na koniec imprezy odbyło się wręczenie nagród dla wszystkich uczestniczących w konkurencjach. Bardzo dziękujemy uczestnikom za rewelacyjną atmosferę. Dziękujemy panom, którzy sędziowali konkurencje. To dzięki ludziom takim jak Wy organizowanie takich imprez daje wiele satysfakcji. Liczymy na spotkania na kolejnych naszych imprezach.

Dziękujemy również za Patronat Honorowy Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha oraz Burmistrza Koronowa Stanisława Gliszczyńskiego. Dziękujemy sponsorom za wsparcie naszej imprezy.
Kto nie był, niech żałuje!

Poniżej fotorelacja z imprezy na zdjęciach nadesłanych Filipa Sieradzkiego i Magdę Lewandowską. Nadsyłajcie wasze zdjęcia z imprezy na rrw@szczesliwadolina.pl.