Miesięczne archiwum: Maj 2015

Rowerowy Rajd Wąskotorówki już za nami

W dniu 17 maja zorganizowaliśmy Rowerowy Rajd Wąskotorówki.
Grupy rowerzystów wyruszyły z Koronowa i Bydgoszczy po to by spotkać się w Morzewcu na pikniku. Na metę dotarło 17 cyklistów z Koronowa i prawie 50 z Bydgoszczy, Po rejestracji uczestników wszyscy uraczyli się grilowanymi kiełbaskami. Następnie poprosiliśmy o zgłoszenie pięcioosobowych ekip do konkurencji sprawnościowych. Zgłosiło się 5 zespołów, Również nasze stowarzyszenia wystawiły ekipy, które startowały poza konkursem. Po zaciętej walce zwyciężyła ekipa Maszynistów. Drugie miejsce zajęli Leniwce, trzecie Kocury a następne Koronowianki i Konduktorzy. Na koniec imprezy odbyło się wręczenie nagród dla wszystkich uczestniczących w konkurencjach. Bardzo dziękujemy uczestnikom za rewelacyjną atmosferę. Dziękujemy panom, którzy sędziowali konkurencje. To dzięki ludziom takim jak Wy organizowanie takich imprez daje wiele satysfakcji. Liczymy na spotkania na kolejnych naszych imprezach.

Dziękujemy również za Patronat Honorowy Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha oraz Burmistrza Koronowa Stanisława Gliszczyńskiego. Dziękujemy sponsorom za wsparcie naszej imprezy.
Kto nie był, niech żałuje!

Poniżej fotorelacja z imprezy na zdjęciach nadesłanych Filipa Sieradzkiego i Magdę Lewandowską. Nadsyłajcie wasze zdjęcia z imprezy na rrw@szczesliwadolina.pl.

 

Rowerowy Rajd Wąskotorówki 17 maja 2015

Z okazji 120 rocznicy uruchomienia linii Bydgoszcz – Koronowo zapraszamy sympatyków rowerów na rajd.
Pierwsza grupa rusza z Bydgoszczy z ul. Grunwaldzkiej na wysokości Czarnej Drogi, druga z Koronowa z ul Wąskotorowej (okolice hali sportowej). Rozpoczęcie imprezy o 10.30.
Jedziemy nową ścieżką rowerową. Obie grupy spotykają się w Morzewcu, gdzie będzie piknik (świetlica wiejska) Po pikniku Można wrócić ze swoją grupą do miejsca startu, a tych co będą się czuli na siłach zapraszamy do zmiany grupy i przejechania całej trasy Bydgoszcz – Koronowo. Udział w imprezie bezpłatny. Zalecamy rejestrację poprzez wysłanie do czwartku 14 maja maila na rrw@szczesliwadolina.pl zawierającego imię i nazwisko, miejsce startu i ewentualnie  telefon kontaktowy. Pozwoli nam się to lepiej przygotować się do imprezy. Niezarejestrowanym uczestnikom nie gwarantujemy możliwości udziału we wszystkich atrakcjach imprezy. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział tylko z pełnoletnim opiekunem.
Organizatorem imprezy jest KSRT „Szczęśliwa Dolina”
Organizator wspierający: BSMZ Bunkier – Bydgoskie Stowarzyszenie Miłośników Zabytków Bunkier

Honorowy Patronat Imprezy:

Starosta Bydgoski – Wojciech Porzych,
Burmistrz Koronowa – Stanisław Gliszczyński,

Sponsorzy:

BS Koronowo,
GS Koronowo,
Cukiernia Nitka,
Wyższa Szkoła Gospodarki,
Akomp,
Cukiernia Państwa Zmudziejewskich.

Wszystkich rowerzystów zapraszamy.PlakatRRW