Wąskotorówką z Bydgoszczy do Koronowa

Choć okrągła 120 rocznica otwarcia kolejki wąskotorowej będzie dopiero 18 maja przyszłego roku, chcemy zebrać materiały w postaci zdjęć dokumentów wspomnień i pamiątek dotyczących kolejki wąskotorowej Łączącej Koronowo z Bydgoszczą. Naszym celem jest urządzenie wystawy. Chcemy by jej otwarcie zbiegło się z terminem otwarcia ścieżki rowerowej łączącej Toruń i Bydgoszcz z Zalewem Koronowskim, która będzie w pewnej części przebiegała właśnie trasą kolejki wąskotorowej.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich którzy posiadają jakiekolwiek zdjęcia, dokumenty, pamiątki czy wspomnienia związane z ciuchcią o możliwość skopiowania, zrobienia zdjęcia, wypożyczenia na czas wystawy, lub przekazania organizatorom przedsięwzięcia.
Od 01 kwietnia rozpoczynamy oficjalną kampanię medialną poświęconą temu projektowi. Jeśli znasz kogoś kto może nam pomóc skontaktuj nas z nim.

Z góry serdecznie dziękujemy

Inicjatorzy

10.07.2014 r.

Projekt się bardzo ładnie rozwija. Nawiązaliśmy szereg bardzo ciekawych znajomości i pozyskaliśmy sporo dokumentów i zdjęć. Czekamy na następne,

poza_bydgoszcz rozkład 39 rozkład 56

Inicjatorzy

Dodaj komentarz